دومین جشنواره آبرنگ ایران-تهران

2020-01-19 ۰ دیدگاه

دومین جشنواره «آبرنگ ایران» طی روزهای 23 تا 29 آذرماه جاری با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، احمد عبدالله‌پور، مسئول خانه فرهنگ کشورمان در حیدرآباد پاکستان با اعلام این خبر، گفت: در این جشنواره که طی روزهای 23 تا 29 آذرماه جاری برگزار می‌شود، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، انجمن بین‌المللی آبرنگ، نمایندگی انجمن بین‌المللی آبرنگ در ایران، پاکستان و روسیه و انجمن هنرهای تجسمی استان تهران در فرهنگسرای اندیشه تهران همکاری می‌کنند.

وی افزود: در بخش بین‌الملل این جشنواره، با هماهنگی خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد سند و اداره‌ کل همکاری‎‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور، سید علی عباس جعفری، هنرمند برجسته و نماینده انجمن بین‌المللی آبرنگ پاکستان حضور خواهند داشت. عبدالله‌پور در ادامه، بیان کرد: آیین افتتاحیه این جشنواره ساعت 17 روز جمعه (23 آذرماه) در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود و در نظر است برخی از مسئولین کشور به ویژه بانوان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برای حضور در این رویداد فرهنگی بین‌المللی دعوت بعمل آید. وی یادآور شد: دومین جشنواره بزرگ «آبرنگ ایران» شامل نمایشگاه، برگزاری کارگاه، ورکشاب گروهی و نشست‌های تخصصی می‌شود.

ناگفته نماند برگزاری این نمایشگاه زیر نظر جامعه بین المللی آبرنگ (IWS) می باشد. این نمایشگاه در شهر تهران، فرهنگسرای اندیشه به تاریخ 23 الی 29 آذرماه سال 1397 برگزار شد. در پایان نمایشگاه 20 اثر منتخب این جشنواره اعلام شد که از جمله آنان تابلو نقاشی با عنوان داستان سبز اثر علیرضا علیزاده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.